Velký sál
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
21.8.
21.8.
PS-Z
17:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Terka
Pole sport
Tereza Altmannová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
22.8.
22.8.
PS-MIX
10:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
11:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Jindřiška
Flexibilita
Jindřiška Kocourková
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Káťa
Pole dance
Kateřina Vondrová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
23.8.
23.8.
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
24.8.
24.8.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Jindřiška
Flexibilita
Jindřiška Kocourková
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
25.8.
25.8.
PS-Z
17:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Terka
Pole Sport
Tereza Altmannová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
26.8.
26.8.
Ne
27.8.
27.8.
PS-MIX
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
28.8.
28.8.
PS-Z
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Terka
Pole sport
Tereza Altmannová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
29.8.
29.8.
PS-MIX
10:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Eva G.
Pole dance
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
30.8.
30.8.
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
31.8.
31.8.
DPS
16:00
Pavla
Děti Pole Sport
Pavla Sekaninová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
01.9.
01.9.
PS-Z
17:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Terka
Pole Sport
Tereza Altmannová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
02.9.
02.9.
Ne
03.9.
03.9.
PS-MIX
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
04.9.
04.9.
PS-Z
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
05.9.
05.9.
PS-MIX
10:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
11:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
St
06.9.
06.9.
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
07.9.
07.9.
DPS
16:00
Pavla
Děti Pole Sport
Pavla Sekaninová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
08.9.
08.9.
PS-Z
17:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
09.9.
09.9.
Ne
10.9.
10.9.
PS-MIX
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)