Velký sál
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Ne
17.12.
17.12.
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Po
18.12.
18.12.
JPS
16:00
Pavla
Junior pole
Pavla Sekaninová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Jindřiška
Flexibilita
Jindřiška Kocourková
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
19.12.
19.12.
DPS
15:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
SPECIÁL
19:00
Míša
Speciální lekce
Michaela Páťalová
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:30
Lektorský trénink
20:30 - 21:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
20.12.
20.12.
PS-MIX
10:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
SPECIÁL
19:00
Míša
Speciální lekce
Michaela Páťalová
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
21.12.
21.12.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Pavla
Děti Pole Sport
Pavla Sekaninová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Jindřiška
Flexibilita
Jindřiška Kocourková
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Terka
Pole sport
Tereza Altmannová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
22.12.
22.12.
So
23.12.
23.12.
Ne
24.12.
24.12.
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Po
25.12.
25.12.
Út
26.12.
26.12.
St
27.12.
27.12.
PS-MP
17:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Jindřiška
Pole sport
Jindřiška Kocourková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
19:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
28.12.
28.12.
PS-Z
17:00
Terka
Pole sport
Tereza Altmannová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Terka
Pole sport
Tereza Altmannová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Jindřiška
Flexibilita
Jindřiška Kocourková
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
29.12.
29.12.
So
30.12.
30.12.
Ne
31.12.
31.12.