Velký sál
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Čt
24.5.
24.5.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
25.5.
25.5.
JPS
15:00
Káťa
Junior pole
Kateřina Vondrová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
16:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
19:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
26.5.
26.5.
Ne
27.5.
27.5.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
28.5.
28.5.
JPS
16:00
Helena
Junior pole
Helena Pekařová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
29.5.
29.5.
DPS
15:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
St
30.5.
30.5.
PS-MIX
10:30
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:30 - 11:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:30
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:30 - 12:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
15:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
20:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
31.5.
31.5.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
01.6.
01.6.
JPS
15:00
Káťa
Junior pole
Kateřina Vondrová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
02.6.
02.6.
Ne
03.6.
03.6.
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
04.6.
04.6.
JPS
16:00
Helena
Junior pole
Helena Pekařová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
05.6.
05.6.
DPS
15:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
St
06.6.
06.6.
PS-MIX
10:30
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:30 - 11:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:30
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:30 - 12:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
15:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
20:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
07.6.
07.6.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
08.6.
08.6.
So
09.6.
09.6.
Ne
10.6.
10.6.
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)