Velký sál
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Pá
20.7.
20.7.
So
21.7.
21.7.
Ne
22.7.
22.7.
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
23.7.
23.7.
JPS
17:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
MIX
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
24.7.
24.7.
PS-MP
16:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
25.7.
25.7.
PS-MIX
10:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
19:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
26.7.
26.7.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
27.7.
27.7.
So
28.7.
28.7.
Ne
29.7.
29.7.
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
30.7.
30.7.
JPS
17:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
MIX
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
31.7.
31.7.
PS-Z
17:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
01.8.
01.8.
PS-MIX
10:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
19:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
02.8.
02.8.
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Káťa
Flexibilita
Kateřina Vondrová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Káťa
Pole sport
Kateřina Vondrová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
03.8.
03.8.
So
04.8.
04.8.
Ne
05.8.
05.8.