Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Út 
12.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Helena
Pole dance
 
Helena Pekařová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:30
Obsazení: ?/10
St 
13.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Eva G.
Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Káťa
Flexibilita
 
Kateřina Vondrová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
14.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-MP
 
20:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
15.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
16.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
18.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
19.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
20.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Eva G.
Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Martina
Pole Sport
 
Martina Kilianová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
 
Čt 
21.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
22.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
23.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
25.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
26.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Eva G.
Pole dance
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
27.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
 
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Martina
Pole Sport
 
Martina Kilianová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
28.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
01.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
02.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto
 
15:00
 
Fotohodina
 
  
Foto
15:00 - 16:30
Obsazení: ?/6
Foto
 
17:00
 
Fotohodina
 
  
Foto
17:00 - 18:30
Obsazení: ?/6
Foto
 
19:00
 
Fotohodina
 
  
Foto
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/6
Ne 
03.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
04.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
05.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Pavla
Pole dance
 
Pavla Sekaninová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
06.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Martina
Pole Sport
 
Martina Kilianová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
07.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
08.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
09.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
10.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
11.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
 
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
12.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
PDance
 
19:00
Pavla
Pole dance
 
Pavla Sekaninová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
13.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
14.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
 
Pá 
15.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
 
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
16.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
18.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
 
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
19.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Lucie J
Děti Pole Sport
 
Lucie Janštová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Tatiana J
Pole dance
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
20.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
21.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
 
Pá 
22.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Iveta
Junior pole
 
Iveta Hloušková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
23.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
25.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
16
17
18
19
20
21
Út 
12.2.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Tatiana J
Jóga
 
Tatiana Juhásová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
13.2.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
14.2.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Jazz
 
18:30
Eva Z.
Jazz
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
 
Pá 
15.2.
 
 
 
 
 
 
So 
16.2.
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.2.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
18.2.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
 
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
19.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
19:30
Tatiana J
Jóga
 
Tatiana Juhásová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
20.2.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
 
Čt 
21.2.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
 
 
Pá 
22.2.
 
 
 
 
 
 
So 
23.2.
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.2.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
25.2.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
Balet
 
17:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
26.2.
 
 
 
 
 
 
 
Contem
 
18:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Tatiana J
Jóga
 
Tatiana Juhásová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
27.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
28.2.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
 
 
Pá 
01.3.
 
 
 
 
 
 
So 
02.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
03.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
04.3.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
 
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
05.3.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Tatiana J
Jóga
 
Tatiana Juhásová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
06.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
07.3.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Jazz
 
18:30
Eva Z.
Jazz
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
 
Pá 
08.3.
 
 
 
 
 
 
So 
09.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
10.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
11.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
12.3.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Tatiana J
Jóga
 
Tatiana Juhásová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
13.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
14.3.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Jazz
 
18:30
Eva Z.
Jazz
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
 
Pá 
15.3.
 
 
 
 
 
 
So 
16.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
18.3.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Míša
Taneční přípravka
 
Michaela Páťalová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
 
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
19.3.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Eva G.
Jóga
 
Eva Grestenbergerová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
20.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
21.3.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
 
 
Pá 
22.3.
 
 
 
 
 
 
So 
23.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
25.3.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
Balet
 
17:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8