Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní
21 dní28 dní35 dní42 dní
 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
So 
16.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
18.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
 
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
19.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Lucie J
Děti Pole Sport
 
Lucie Janštová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Tatiana J
Pole dance
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
20.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
21.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
 
Pá 
22.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/13
JPS
 
16:00
Iveta
Junior pole
 
Iveta Hloušková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
23.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
25.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
26.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Iveta
Pole sport
 
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Tatiana J
Pole dance
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
27.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Tatiana J
Pole Sport
 
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Tatiana J
Flexibilita
 
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Lucie J
Pole sport
 
Lucie Janštová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Martina
Pole Sport
 
Martina Kilianová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
28.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Tatiana J
WorkOut
 
Tatiana Juhásová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
29.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Tatiana J
Pole sport
 
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní
21 dní28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
So 
16.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
18.3.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Míša
Taneční přípravka
 
Michaela Páťalová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
 
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
19.3.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Eva G.
Jóga
 
Eva Grestenbergerová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
20.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
21.3.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
 
 
Pá 
22.3.
 
 
 
 
 
 
So 
23.3.
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.3.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
25.3.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
Balet
 
17:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
 
Út 
26.3.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Eva G.
Jóga
 
Eva Grestenbergerová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
St 
27.3.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
 
Čt 
28.3.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
 
Pá 
29.3.