Velký sál
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
St
20.3.
20.3.
PSMixU
10:00
Tatiana J
Pole Sport
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Tatiana J
Flexibilita
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
14:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
21.3.
21.3.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Tatiana J
WorkOut
Tatiana Juhásová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
22.3.
22.3.
Repre
14:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Iveta
Junior pole
Iveta Hloušková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
23.3.
23.3.
Ne
24.3.
24.3.
FlexiU
17:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
25.3.
25.3.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
26.3.
26.3.
DPS
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Tatiana J
Pole dance
Tatiana Juhásová
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:30
Lektorský trénink
20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
27.3.
27.3.
PSMixU
10:00
Tatiana J
Pole Sport
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Tatiana J
Flexibilita
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
28.3.
28.3.
JPS
15:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Tatiana J
WorkOut
Tatiana Juhásová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
29.3.
29.3.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
30.3.
30.3.
Ne
31.3.
31.3.
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
01.4.
01.4.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
02.4.
02.4.
DPS
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Martina
Pole dance
Martina Brzobohatá
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:30
Lektorský trénink
20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
03.4.
03.4.
PSMixU
10:00
Tatiana J
Pole Sport
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Tatiana J
Flexibilita
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
04.4.
04.4.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Tatiana J
WorkOut
Tatiana Juhásová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
05.4.
05.4.
JPS
16:00
Iveta
Junior pole
Iveta Hloušková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
06.4.
06.4.
Ne
07.4.
07.4.
FlexiU
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)