Velký sál
15
16
17
18
19
20
21
Pá
15.11.
15.11.
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
16.11.
16.11.
Ne
17.11.
17.11.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
15
16
17
18
19
20
21
Po
18.11.
18.11.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Lucie
Pole sport
Lucie Benová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
19.11.
19.11.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Kristýna
Flexibilita
Kristýna Liberdová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Lucie
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Lucie Benová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
20.11.
20.11.
J+D PS
17:00
Lucie
Děti + junioři - pole sport
Lucie Benová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
21.11.
21.11.
DPS
16:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Zadek
20:00
Martina
Dokonalý zadeček
Martina Brzobohatá
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
Pá
22.11.
22.11.
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
23.11.
23.11.
Ne
24.11.
24.11.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
15
16
17
18
19
20
21
Po
25.11.
25.11.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
26.11.
26.11.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Lucie
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Lucie Benová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
27.11.
27.11.
J+D PS
15:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
28.11.
28.11.
DPS
16:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Zadek
20:00
Martina
Dokonalý zadeček
Martina Brzobohatá
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)