Velký sál
10
11
12
16
17
18
19
20
21
So
08.8.
08.8.
Ne
09.8.
09.8.
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
10.8.
10.8.
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
11.8.
11.8.
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
17:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
19:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
12.8.
12.8.
PSMixU
10:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
20:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
13.8.
13.8.
J+D PS
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
14.8.
14.8.
So
15.8.
15.8.
Ne
16.8.
16.8.
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po
17.8.
17.8.
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
18.8.
18.8.
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
17:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
19:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
19.8.
19.8.
PSMixU
10:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
16:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
20:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
20.8.
20.8.
J+D PS
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
21.8.
21.8.
So
22.8.
22.8.
Ne
23.8.
23.8.