Velký sál
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Čt
17.9.
17.9.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
18.9.
18.9.
PS-Z
16:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Iveta
Pole Sport
Iveta Hloušková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
19.9.
19.9.
Ne
20.9.
20.9.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
21.9.
21.9.
JPS
15:00
Alča
Junior pole
Alena Pekařová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Alča
Děti Pole Sport
Alena Pekařová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
22.9.
22.9.
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
CoPol
18:00
Míša
ContemPole
Michaela Páťalová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
23.9.
23.9.
PSMixU
10:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
17:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
24.9.
24.9.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
Helena
Junior pole
Helena Pekařová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
25.9.
25.9.
PS-Z
16:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
26.9.
26.9.
Ne
27.9.
27.9.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
20:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Valentýna Pišťáková
unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
28.9.
28.9.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
29.9.
29.9.
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
CoPol
18:00
Míša
ContemPole
Michaela Páťalová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
19:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
30.9.
30.9.
PSMixU
10:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
17:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
01.10.
01.10.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
02.10.
02.10.
J+D PS
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
03.10.
03.10.
Ne
04.10.
04.10.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)