Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní
21 dní
28 dní35 dní42 dní
 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Čt 
17.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
18.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Iveta
Pole Sport
 
Iveta Hloušková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
19.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
20.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
21.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Alča
Junior pole
 
Alena Pekařová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Alča
Děti Pole Sport
 
Alena Pekařová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
22.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
 
CoPol
 
18:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
23.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Pája
Junior pole
 
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
24.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Helena
Junior pole
 
Helena Pekařová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
25.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
 
So 
26.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
27.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
20:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Valentýna Pišťáková

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
28.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Pája
Flexibilita
 
Pavlína Prošková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
29.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
30.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Pája
Junior pole
 
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
01.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
02.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
03.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
04.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
05.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Pája
Flexibilita
 
Pavlína Prošková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
15:00
Alča
Junior pole
 
Alena Pekařová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Alča
Děti Pole Sport
 
Alena Pekařová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
06.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
07.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Pája
Junior pole
 
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní
21 dní
28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Čt 
17.9.
 
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
VIP
 
19:30
 
VIP
 
  

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/99
Pá 
18.9.
 
 
 
 
 
 
So 
19.9.
 
 
 
 
 
 
Ne 
20.9.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7

 
16
17
18
19
20
21
Po 
21.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
19:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
22.9.
 
 
 
 
 
 
St 
23.9.
 
 
 
 
 
 
JógaD
 
17:30
Ika
Jóga Děti
 
Irena Kaczová
5 - 10 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Lady
 
18:30
Iveta
Lady dance
 
Iveta Hloušková

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Čt 
24.9.
 
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
25.9.
 
 
 
 
 
 
So 
26.9.
 
 
 
 
 
 
Ne 
27.9.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7

 
16
17
18
19
20
21
Po 
28.9.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
29.9.
 
 
 
 
 
 
St 
30.9.
 
 
 
 
 
 
JógaD
 
17:30
Ika
Jóga Děti
 
Irena Kaczová
5 - 10 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Lady
 
18:30
Iveta
Lady dance
 
Iveta Hloušková

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Čt 
01.10.
 
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
Eva Z.
Moderna
 
Eva Zahradová
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
02.10.
 
 
 
 
 
 
So 
03.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
04.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7

 
16
17
18
19
20
21
Po 
05.10.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
06.10.
 
 
 
 
 
 
St 
07.10.
 
 
 
 
 
 
JógaD
 
17:30
Ika
Jóga Děti
 
Irena Kaczová
5 - 10 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Lady
 
18:30
Iveta
Lady dance
 
Iveta Hloušková

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7