Velký sál
09
10
16
17
18
19
20
21
Čt
05.8.
05.8.
J+D PS
18:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Pája
Flexibilita
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
06.8.
06.8.
So
07.8.
07.8.
Ne
08.8.
08.8.
09
10
16
17
18
19
20
21
Po
09.8.
09.8.
Út
10.8.
10.8.
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
11.8.
11.8.
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
12.8.
12.8.
J+D PS
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
13.8.
13.8.
So
14.8.
14.8.
Ne
15.8.
15.8.
09
10
16
17
18
19
20
21
Po
16.8.
16.8.
Út
17.8.
17.8.
PSMixU
09:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Helena
Děti + junioři - pole sport
Helena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
18.8.
18.8.
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
18:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)