Velký sál
10
11
16
17
18
19
20
21
Út
26.10.
26.10.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
CoPol
20:00
Míša
ContemPole
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
27.10.
27.10.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
28.10.
28.10.
Pá
29.10.
29.10.
So
30.10.
30.10.
Ne
31.10.
31.10.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
16
17
18
19
20
21
Po
01.11.
01.11.
JPS
16:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
02.11.
02.11.
PSZ+MP
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Laura Azzolina
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
03.11.
03.11.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
04.11.
04.11.
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Helena
Junior pole
Helena Pekařová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
05.11.
05.11.
J+D PS
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
06.11.
06.11.
Ne
07.11.
07.11.
FlexiU
18:00
Alča
Flexibilita
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
16
17
18
19
20
21
Po
08.11.
08.11.
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
09.11.
09.11.
J+D PS
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
10.11.
10.11.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
11.11.
11.11.
PS-Z
17:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Pája
Flexibilita
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
12.11.
12.11.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Laura A
Pole Sport
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
13.11.
13.11.
Ne
14.11.
14.11.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)