Velký sál
09
10
17
18
19
20
21
Út
28.6.
28.6.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Laura A
Flexibilita
Laura Azzolina
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
19:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
19:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
29.6.
29.6.
PSMixU
09:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Laura A
Děti Pole Sport
Laura Azzolina
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Valentýna Pišťáková
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
30.6.
30.6.
PS-Z
17:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
01.7.
01.7.
JPS
17:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
02.7.
02.7.
Ne
03.7.
03.7.
09
10
17
18
19
20
21
Po
04.7.
04.7.
Út
05.7.
05.7.
St
06.7.
06.7.
Čt
07.7.
07.7.
PS-Z
17:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
08.7.
08.7.
JPS
17:00
Alča
Junior pole
Alena Pekařová
9 - 14 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
18:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
09.7.
09.7.
Ne
10.7.
10.7.
09
10
17
18
19
20
21
Po
11.7.
11.7.
Út
12.7.
12.7.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Laura A
Flexibilita
Laura Azzolina
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
13.7.
13.7.
PSMixU
09:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Laura A
Děti Pole Sport
Laura Azzolina
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
14.7.
14.7.
PS-Z
17:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Nikča
Flexibilita
Nikola Fochrová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
15.7.
15.7.
So
16.7.
16.7.
Ne
17.7.
17.7.