Velký sál
09
10
16
17
18
19
20
21
Po
26.9.
26.9.
J+D PS
17:00
Nikča
Děti + junioři - pole sport
Nikola Fochrová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Nikča
Flexibilita
Nikola Fochrová
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Nikča
Pole Sport
Nikola Fochrová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
27.9.
27.9.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Laura A
Flexibilita
Laura Azzolina
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
19:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
28.9.
28.9.
PSMixU
09:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Laura A
Flexibilita
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
19:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
mírně pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
29.9.
29.9.
PS-Z
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Laura A
Pole Sport
Laura Azzolina
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
30.9.
30.9.
JPS Z
17:00
Alča
Junior pole
Alena Pekařová
Začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
18:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Alča
Flexibilita
Alena Pekařová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
01.10.
01.10.
Ne
02.10.
02.10.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Laura Azzolina
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
09
10
16
17
18
19
20
21
Po
03.10.
03.10.
J+D PS
17:00
Nikča
Děti + junioři - pole sport
Nikola Fochrová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Nikča
Flexibilita
Nikola Fochrová
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Nikča
Pole Sport
Nikola Fochrová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
04.10.
04.10.
J+D PS
17:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
19:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
05.10.
05.10.
Čt
06.10.
06.10.
PS-Z
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
07.10.
07.10.
JPS Z
17:00
Alča
Junior pole
Alena Pekařová
Začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
18:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Alča
Flexibilita
Alena Pekařová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
08.10.
08.10.
Ne
09.10.
09.10.
FlexiU
18:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Valentýna Pišťáková
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)