Velký sál
09
10
14
15
16
17
18
19
20
21
So
03.6.
03.6.
Ne
04.6.
04.6.
09
10
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
05.6.
05.6.
Repre
14:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 15:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
06.6.
06.6.
J+D PS
17:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
19:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
20:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
07.6.
07.6.
PSMixU
09:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Alča
Děti Pole Sport
Alena Pekařová
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Laura A
Pole Sport
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
08.6.
08.6.
PS-Z
17:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
MarťaO
Junior pole
Martina Oulehlová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
09.6.
09.6.
Repre
15:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
10.6.
10.6.
Ne
11.6.
11.6.
09
10
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
12.6.
12.6.
Út
13.6.
13.6.
J+D PS
17:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiD
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
20:00
Laura A
Pole sport
Laura Azzolina
pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
14.6.
14.6.
PSMixU
09:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Alča
Děti Pole Sport
Alena Pekařová
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Alča
Pole Sport
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
19:00
MarťaO
Pole sport
Martina Oulehlová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
15.6.
15.6.
PS-Z
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
16.6.
16.6.
SPECIÁL
16:00
Míša
Speciální lekce
Michaela Páťalová
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
17.6.
17.6.
Ne
18.6.
18.6.