Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Čt 
19.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Pavla
Děti Pole Sport
 
Pavla Sekaninová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/9
PS-MP
 
17:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexZ
 
18:00
Jindřiška
Flexibilita
 
Jindřiška Kocourková
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Jindřiška
Pole sport
 
Jindřiška Kocourková
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Terka
Pole sport
 
Tereza Altmannová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
20.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
15:00
Káťa
Junior pole
 
Kateřina Kiralová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
16:00
Káťa
Pole sport
 
Kateřina Kiralová
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Terka
Pole sport
 
Tereza Altmannová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Terka
Pole Sport
 
Tereza Altmannová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
 
Lektorský trénink
 
  

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
So 
21.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
22.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
15:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
17:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
18:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
23.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Pavla
Pole sport
 
Pavla Sekaninová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
24.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
15:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/9
PS-Z
 
16:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Jindřiška
Pole sport
 
Jindřiška Kocourková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexN
 
18:00
Jindřiška
Flexibilita
 
Jindřiška Kocourková
Nohy
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Terka
Pole dance
 
Tereza Altmannová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
 
Lektorský trénink
 
  

20:30 - 21:30
Obsazení: ?/10
St 
25.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-MIX
 
10:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
MIX
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
11:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Eva G.
Junior pole
 
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Jindřiška
Pole sport
 
Jindřiška Kocourková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Káťa
Pole sport
 
Kateřina Kiralová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
20:00
Káťa
Flexibilita
 
Kateřina Kiralová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Čt 
19.10.
 
 
 
 
 
 
ModJP
 
16:30
František
Moderna
 
František Topič
junior pokročilí
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jazz
 
19:30
Janča
Jazz
 
Jana Olejníčková

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
Pá 
20.10.
 
 
 
 
 
 
Core
 
17:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
So 
21.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
22.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
23.10.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
CPP
 
18:30
Pavla
Cvičení
 
Pavla Sekaninová
problémových partií
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
KPar
 
19:30
Janča
Královna parketu
 
Jana Olejníčková

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/8
Út 
24.10.
 
 
 
 
 
 
Balet
 
17:30
František
Balet pro dospělé
 
František Topič
Balet
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Contem
 
18:30
František
Contemporary
 
František Topič

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
St 
25.10.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
Lucie
Taneční přípravka
 
Lucie Kovářová
děti 4-8 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
Balet
 
17:30
Lucie
Balet pro dospělé
 
Lucie Kovářová
Balet
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
MKF
 
19:30
Eva Z.
MKF
 
Eva Zahradová
Muzikál Kabaret Film
19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6