Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Pá 
20.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Helena
Junior pole
 
Helena Pekařová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
 
PSMixU
 
18:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
21.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
22.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
Po 
23.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Lucie J
Junior pole
 
Lucie Janštová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Martina
Pole sport
 
Martina Kilianová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
24.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MIX
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
18:00
Kristýna
Flexibilita
 
Kristýna Liberdová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PDance
 
19:00
Míša
Pole dance
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:30
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:30 - 21:30
Obsazení: ?/10
St 
25.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Eva G.
Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
15:00
Eva G.
Děti + junioři - pole sport
 
Eva Grestenbergerová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
16:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
26.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Eva G.
Děti Pole Sport
 
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Eva G.
Pole sport
 
Eva Grestenbergerová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Flexi
 
18:00
Eva G.
Flexibilita
 
Eva Grestenbergerová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Valča
WorkOut
 
Valentýna Pišťáková

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Pá 
20.9.
 
 
 
 
 
 
So 
21.9.
 
 
 
 
 
 
Ne 
22.9.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
23.9.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
17:30
Kristýna
Taneční přípravka
 
Kristýna Liberdová
děti 4-8 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Core
 
18:30
Martina
Střed těla
 
Martina Kilianová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
Balet
 
19:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
24.9.
 
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
František
Moderna
 
František Topič
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
Repre
 
17:30
František
Reprezentace
 
František Topič
Soutěže
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/10
Contem
 
19:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
25.9.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Eva G.
Jóga
 
Eva Grestenbergerová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Contem
 
19:30
František
Contemporary
 
František Topič

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
Čt 
26.9.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7