Nápověda

REGISTRACE KROK PO KROKU

https://tancelar.cz/

- v pravém horním rohu klikněte na tlačítko "Registrovat"
- vyplňte potřebné údaje a potvrďte formulář tlačítkem "Registrovat"
- na Vaši e-mailovou adresu Vám obrate přijde automaticky generovaná zpráva s aktivačnímn odkazem, na který musíte kliknout. Odkaz Vás dostane přímo na přihlašovací stránku, kde  vyplníte pro přihlášení do systému svůj e-mail a heslo.
- poslední důležitá fáze Vaší registrace proběhne fyzicky na recepci Tanceláře, kde podepíšete souhlas se Všeobecnými podmínkami (které si prosím přečtěte již při elektronické registraci) a  na  základě toho Vám vydáme identifikační kartičku s Vaším unikátním kódem, pod kterým budete v systému Tanceláře vedeni. Náhrada ztracené identifikační kartičky je zpoplatněna částkou 100 Kč/20 Kreditů.

 

KREDITOVÝ SYSTÉM PLATEB

Tancelář se může pochlubit unikátním a velmi pohodlným kreditovým systémem plateb. U nás si  nenakupujete jednotivé lekce, ale Vámi zvolený počet kreditů, kterými potom lekce (ale  i  nápoje a reklamní předměty) platíte. Velká výhoda je také v tom, že pokud máte na  účtu kredity, nepotřebujete s sebou do Tanceláře k placení finanční obnos - postačí jen identifikační kartička.

*Výběr lekcí zdarma se netýká lekce "Foto Pole".

1 kredit má hodnotu 5 Kč. Platnost kreditů je 180 dní od objednání. Pokud za tuto dobu všechny kredity nevypotřebujete, tyto bez náhrady propadají.
Maximální výše zakoupených kreditů je 1000.

 

JAK SI NAKOUPIT KREDITY?

Máte tři možnosti:
On-line objednáte i zaplatíte. (Když jste přihlášeni v systému, vpravo nahoře pod Vaším jménem kliknete na odkaz "Koupit kredity". Zvolíte počet kreditů a způsob platby a  klikněte na tlačítko "Koupit kredity". Poté vám na e-mail přijde automaticky vygenerovaná zpráva s Vašimi platebními údaji.)
On-line objednáte a zaplatíte fyzicky až na recepci Tanceláře.
Objednáte i zaplatíte až na recepci Tanceláře (vše za vás vyřídí recepční, vy jen zaplatíte).

 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA LEKCI?

Musíte být přihlášeni v systému a musíte mít zakoupený potřebný počet kreditů.
Klikněte na nadpis "Rozvrh", v něm si najděte požadovanou lekci a pro přihlášení klikněte na  znaménko + (pokud ne máte na účtu dostatek kreditů k zakoupení lekce, nebo je kapacita lekce zaplněna, znaménko + se vám nezobrazí). Čísla s lomítkem zobrazují počet přihlášených učastníků lekce/maximální kapacitu sálu. Počet přihlášených účastníků se může pochopitelně v průběhu času měnit, proto rozvrh průběžně sledujte.

VÁŠ PROFIL, ODHLAŠOVÁNÍ Z LEKCÍ A STORNO POPLATKY

Musíte být přihlášeni v systému. Vpravo nahoře v menu klikněte na své jméno a zobrazí se Váš profil, kde vidíte Váš uživatelský kód, počet zakoupených kreditů, naplánované lekce - ze  kterých se přímo kliknutím na "odhlásit" můžete odhlásit a seznam Vašich transakcí (zaplacených i nezaplacených).
 

POZOR! Pokud se odhlásíte méně než 24 hodin před začátkem lekce, budete z ní odhlášeni, ale  na účet se Vám z ceny lekce vrátí 5 kreditů, zbytek propadá jako storno poplatek za pozdní odhlášení. Pokud se odhlásíte 24 hodin a více před začátkem lekce, budete odhlášeni bez storno poplatku (na účet se Vám vrátí plný počet kreditů ceny lekce).