Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Ne 
02.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
03.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
04.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
05.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
 
 
PSMixU
 
17:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
20:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
06.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
07.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
08.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
09.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
10.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
11.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
12.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
20:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
13.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
14.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
15.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
16.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
17.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
18.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
19.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
20:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
20.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
21.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
22.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
23.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
24.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
25.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
26.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
20:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
27.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
18:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
28.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
29.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
30.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
31.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
01.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St 
02.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
03.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pá 
04.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
05.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
06.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
16
17
18
19
20
21
Po 
07.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
08.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St 
09.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
10.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pá 
11.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
12.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
16
17
18
19
20
21
Ne 
02.8.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
03.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
04.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St 
05.8.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
06.8.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pá 
07.8.
 
 
 
 
 
 
So 
08.8.
 
 
 
 
 
 
Ne 
09.8.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
10.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
11.8.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
12.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
13.8.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
14.8.
 
 
 
 
 
 
So 
15.8.
 
 
 
 
 
 
Ne 
16.8.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
17.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
18.8.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
19.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
20.8.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
21.8.
 
 
 
 
 
 
So 
22.8.
 
 
 
 
 
 
Ne 
23.8.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
24.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
25.8.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
26.8.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
27.8.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
28.8.
 
 
 
 
 
 
So 
29.8.
 
 
 
 
 
 
Ne 
30.8.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
31.8.
 
 
 
 
 
 
Út 
01.9.
 
 
 
 
 
 
St 
02.9.
 
 
 
 
 
 
Čt 
03.9.
 
 
 
 
 
 
Pá 
04.9.
 
 
 
 
 
 
So 
05.9.
 
 
 
 
 
 
Ne 
06.9.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
07.9.
 
 
 
 
 
 
Út 
08.9.
 
 
 
 
 
 
St 
09.9.
 
 
 
 
 
 
Čt 
10.9.
 
 
 
 
 
 
Pá 
11.9.
 
 
 
 
 
 
So 
12.9.