Pole dance Olomouc - Tancelář

9. 6. den plný workshopů! Již se můžete přihlašovat.

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní
21 dní28 dní35 dní42 dní
 
09
10
16
17
18
19
20
21
Út 
21.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Nikča
Junior pole
 
Nikola Fochrová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Nikča
Pole sport
 
Nikola Fochrová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS P/VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
20:00
Laura A
Pole Sport
 
Laura Azzolina
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
22.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Michaela Z
Děti Pole Sport
 
Michaela Zavadilová
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
MarťaO
Pole Sport
 
Martina Oulehlová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
MarťaO
Pole sport
 
Martina Oulehlová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
OT
 
20:00
 
Osobní trénink
 
  
bez instruktora
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
23.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
16:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
17:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
18:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová
unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
OT
 
19:00
 
Osobní trénink
 
  
bez instruktora
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
24.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Martina
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Martina Brzobohatá
unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Alča
Pole Sport
 
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Alča
Flexibilita
 
Alena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
25.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
26.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
09
10
16
17
18
19
20
21
Po 
27.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Michaela Z
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Zavadilová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiD
 
17:00
Michaela Z
Flexibilita
 
Michaela Zavadilová
Děti
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Laura A
Flexibilita
 
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Laura A
Pole sport
 
Laura Azzolina
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Laura A
Pole sport
 
Laura Azzolina
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
28.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
17:00
Nikča
Pole sport
 
Nikola Fochrová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
20:00
Laura A
Pole Sport
 
Laura Azzolina
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
29.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
09:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Michaela Z
Děti Pole Sport
 
Michaela Zavadilová
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
MarťaO
Pole Sport
 
Martina Oulehlová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
MarťaO
Pole sport
 
Martina Oulehlová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
OT
 
20:00
 
Osobní trénink
 
  
bez instruktora
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
30.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
16:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
17:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
PSMixU
 
19:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
01.12.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Martina
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Martina Brzobohatá
unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
 
 
So 
02.12.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
03.12.
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
17:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 

 
09
10
16
17
18
19
20
21
Po 
04.12.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Michaela Z
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Zavadilová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiD
 
17:00
Michaela Z
Flexibilita
 
Michaela Zavadilová
Děti
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Laura A
Flexibilita
 
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-Z
 
20:00
Laura A
Pole sport
 
Laura Azzolina
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní
21 dní28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
Út 
21.11.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
St 
22.11.
 
 
 
 
 
CPP/Core
 
17:00
Martina
Problémové partie/core
 
Martina Brzobohatá
workout
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
Twerk
 
18:30
Simona B
Twerk
 
Simona Belošová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/8
Čt 
23.11.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Nikča
Contemporary
 
Nikola Fochrová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Pá 
24.11.
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/7
So 
25.11.
 
 
 
 
 
Ne 
26.11.
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
Po 
27.11.
 
 
 
 
 
 
Út 
28.11.
 
 
 
 
 
Balet
 
16:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
 
St 
29.11.
 
 
 
 
 
CPP/Core
 
17:00
Martina
Problémové partie/core
 
Martina Brzobohatá
workout
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
 
Čt 
30.11.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Nikča
Contemporary
 
Nikola Fochrová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Pá 
01.12.
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/7
So 
02.12.
 
 
 
 
 
Ne 
03.12.
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
Po 
04.12.