Aktualita

POZOR, POZOR! Tanclíková (r)evoluce!   (18.01.17) Napsat komentář 0

Mysleli jste si, že když už jednou uděláte toho zpropadenýho Medvídka, tak už si v něm nikdy nebudete muset dřít bok? Nene! Každé mistrovství vyvěrá ze základů a každý, kdo dělá třeba Twisťáka, by měl umět Petera Pana. Rozhodli jsme se, že s tím (systémově) něco uděláme!
Možná jste si všimli, že se vám na profilu někteří tanclíci změnili. Prapodivně zešedli a je přes ně křížek jejich barvy. Znamená to, že vypršela jeho platnost a je třeba jej znovu obhájit. Nebojte se, nemusíte vracet odznáček - tím se můžete pyšnit napořád, ale my si vás znovu přezkoušíme.
Co nás k tomuto prapodivnému kroku vedlo? Vy! Na recepci stále posloucháme: Já bych už asi toho Yoginiho neobhájila. Já budu muset svoje tanclíky vrátit... atp. Máme také dost poledancerek, které se vrátily po porodu a chtějí si tanclíky ulovit znovu.
Nikdo Vás nebude k obhajobě nutit, je to jen Vaše věc, ale nebojte se, že by lektorka nevěděla, kterýže to tanclík Vám prošel
Nyní je nastavena platnost všech tanclíků na 270 dnů (třičtvrtě roku). Pravidla pro obnovení tanclíka jsou stejná, jako pro lovení: můžete obnovit/ulovit pouze jednoho za lekci, musíte v něm na každou stranu vydržet tři vteřiny a celkové provedení musí být naprosto precizní. A hlavně - musíte sami vědět, jak se daný trik dělá!

PS: Určitě jste si všimli, že uspořádání tanclíků na vašich profilech je trochu těsnější... že by to bylo proto, aby vzniklo místo pro další tanclíky....?


Zatím nám ještě nikdo nic nenapsal, buďte první