Aktualita

Pole Art 2019   (19.06.19) Napsat komentář 1
Jak možná víte, v pondělí 17. 6. byla uzávěrka pro odeslání semifinálových videí na Mistrovství ČR v POLE ART.

Tancelář jich posílá neuvěřitelných 11! Účastníme se v kategoriích Junioři A, Junioři B, Ženy amatéři, Smíšené dvojice 18+, Ženy elite.

Všechny holky bez rozdílu na trénincích ukázaly, že to jsou úžasné a silné bytosti, které se jen tak nevzdají. Jsme na ně TAK hrdí! (Protože sami moc dobře víme, jak je to těžký.. člověk si řekne - pche, nějaký video.. vždyť to můžete natočit třeba na milion pokusů! Ale pravda je ta, že čím víc těch pokusů je, tím méně je sil a optimismu, tu se něco pokazí, tam člověk sklouzne.. a už se to veze. Takové semifinálové video má svá přísná pravidla a svým způsobem je spíš jednodušší jednorázový výkon na pódiu.)

Míša: "Jak už to tak bývá, já jsem vždy až na posledním místě, takže moje video vzniklo v neděli v pozdních nočních hodinách, a co si budeme povídat, na první pokus to nebylo. Počasí a klima v sále alá prádelna, mozoly level 9000, i nějaká ta slzička ukápla, a to už je co říct... Ale možná právě proto to má podle mě ty správný koule a autentičnost.. nebýt celá rozcuchaná a s podlitýma očima, nebylo by to asi ono!

Michal M.
19.06.19 20:47

WAU!