Aktualita

Port De Bras nově v Tanceláři   (13.01.15) Napsat komentář 0

Otevíráme nové kurzy Port De Bras!

Port de Bras je nový originální cvičební program, který se svým zaměřením řadí do stylů Body and Mind.
Vznikl spojením prvků moderního tance, baletu a strečinku s principy silového a balančního tréninku. Jako takový jej mohou vyučovat jen speciálně certifikovaní lektoři, kteří prošli školením u zakladatele tohoto nového fitness cvičení.
PdB neboli tanec pro všechny, jak jej nazvali autoři Vladimír Sněžnik (ruský tanečník a choreograf) a španělský fitness lektor Julio Papi Dieguez, je plynulá sestava cviků, které harmonicky posilují a protahují svaly celého těla, mobilizují páteř a zlepšují kloubní pohyblivost. Velký důraz je kladen na správné držení těla a zapojení hlubokého stabilizačního systému při každé pohybové činnosti. Výsledkem je přirozeně ladný pohyb.
PdB zlepšuje flexibilitu, sílu, rychlost.
Nevyžaduje žádnou předchozí pohybovou průpravu. Je určen pro širokou veřejnost, účastnit se můžou i těhotné ženy.

Lekce začíná zahřátím, následuje sekvence jednoduchých prvků Port De Bras, které se cvičí ve stoji i v nižších polohách, vše se prolíná a postupně zdokonaluje do podoby konečné choreografie. Všechny prvky jsou snadno zapamatovatelné a plynule přecházejí jeden v druhý. Hodina je zakončena krátkým posilováním, protažením a uvolněním.

Cvičí se bosky (příp. v ponožkách), v pohodlném oblečení a s úsměvem na tváři :)

Lekce budou probíhat v Tanceláři každé pondělí v 19:30 a čtvrtek 18:30 pod vedením naší nové lektorky Ivy Bajgarové. Cena lekce je 23 kreditů (20 student) a lekce bude probíhat v max 8 lidech.

Začínáme příští týden v pondělí 19.1.2015 v 19:30 hodin.

Těšíme se na Vás!


Zatím nám ještě nikdo nic nenapsal, buďte první