Velký sál
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
St
01.7.
01.7.
PSMixU
10:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
02.7.
02.7.
JPS
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
03.7.
03.7.
So
04.7.
04.7.
Ne
05.7.
05.7.
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
06.7.
06.7.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
07.7.
07.7.
Repre
14:00
Míša
Reprezentace
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
19:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
08.7.
08.7.
FlexiU
11:00
Pája
Flexibilita
Pavlína Prošková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
16:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
17:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
09.7.
09.7.
PSZ+MP
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Pavlína Prošková
unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
10.7.
10.7.
So
11.7.
11.7.
Ne
12.7.
12.7.
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po
13.7.
13.7.
J+D PS
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
14.7.
14.7.
PSZ+MP
16:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Alena Pekařová
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Repre
18:00
Iveta
Reprezentace
Iveta Hloušková
Soutěže
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
19:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)