Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní
28 dní
35 dní42 dní
 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
St 
01.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
 
J+D PS
 
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
 
PSMixU
 
17:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
02.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
03.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
04.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
05.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
06.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
07.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
08.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
09.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
10.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
11.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
12.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
13.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
14.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
16:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
15.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Eva Z.
WorkOut
 
Eva Zahradová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Eva Z.
Flexibilita
 
Eva Zahradová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
16.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
17.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
18.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
19.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
20.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
21.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
22.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
23.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
24.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
25.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
26.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
27.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
28.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní
28 dní
35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
St 
01.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
 
Čt 
02.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
03.7.
 
 
 
 
 
 
So 
04.7.
 
 
 
 
 
 
Ne 
05.7.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
06.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
07.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
08.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
09.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
10.7.
 
 
 
 
 
 
So 
11.7.
 
 
 
 
 
 
Ne 
12.7.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
13.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
14.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
15.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
 
Čt 
16.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
17.7.
 
 
 
 
 
 
So 
18.7.
 
 
 
 
 
 
Ne 
19.7.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
20.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
21.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
St 
22.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
23.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
24.7.
 
 
 
 
 
 
So 
25.7.
 
 
 
 
 
 
Ne 
26.7.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
27.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
28.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
TT
 
18:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6