Pole dance Olomouc - Tancelář

Zdůvodu nařízení vlády ČR jsme až do odvolání nuceni zrušit lekce.

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní
21 dní
28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Ne 
18.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
19.10.
 
 
 
 
 
 
Út 
20.10.
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
21.10.
 
 
 
 
 
 
Čt 
22.10.
 
 
 
 
 
 
Pá 
23.10.
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
So 
24.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
25.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
26.10.
 
 
 
 
 
 
Út 
27.10.
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
28.10.
 
 
 
 
 
 
Čt 
29.10.
 
 
 
 
 
 
Pá 
30.10.
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
So 
31.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
01.11.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
02.11.
 
 
 
 
 
 
Út 
03.11.
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
04.11.
 
 
 
 
 
 
Čt 
05.11.
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
06.11.
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
07.11.
 
 
 
 
 
 

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní
21 dní
28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
Ne 
18.10.
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
Po 
19.10.
 
 
 
 
 
Út 
20.10.
 
 
 
 
 
St 
21.10.
 
 
 
 
 
Čt 
22.10.
 
 
 
 
 
Pá 
23.10.
 
 
 
 
 
So 
24.10.
 
 
 
 
 
Ne 
25.10.
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
Po 
26.10.
 
 
 
 
 
Út 
27.10.
 
 
 
 
 
St 
28.10.
 
 
 
 
 
Čt 
29.10.
 
 
 
 
 
Pá 
30.10.
 
 
 
 
 
So 
31.10.
 
 
 
 
 
Ne 
01.11.
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
Po 
02.11.
 
 
 
 
 
Út 
03.11.
 
 
 
 
 
St 
04.11.
 
 
 
 
 
Čt 
05.11.
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
Eva Z.
Moderna
 
Eva Zahradová
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
06.11.
 
 
 
 
 
So 
07.11.