Pole dance Olomouc - Tancelář

Zdůvodu nařízení vlády ČR jsme až do odvolání nuceni zrušit lekce.

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní
35 dní
42 dní
 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Ne 
18.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
19.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
20.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
21.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
22.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pá 
23.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
So 
24.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
25.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
26.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
27.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
28.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
29.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pá 
30.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
So 
31.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
01.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
02.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
03.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TancTV
 
17:00
Míša
Tancelář TV
 
Michaela Páťalová
online FB
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/99
St 
04.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čt 
05.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
06.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
07.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
08.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
09.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Pája
Flexibilita
 
Pavlína Prošková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
15:00
Alča
Junior pole
 
Alena Pekařová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Alča
Děti Pole Sport
 
Alena Pekařová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
10.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
11.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Pája
Junior pole
 
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
12.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
13.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
14.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
15.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
20:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po 
16.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Pája
Flexibilita
 
Pavlína Prošková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
15:00
Alča
Junior pole
 
Alena Pekařová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
16:00
Alča
Děti Pole Sport
 
Alena Pekařová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
17.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Iveta
Děti Pole Sport
 
Iveta Hloušková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
18:00
 
ContemPole
 
  

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
19:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
pokročilí
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
18.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
16:00
Pája
Junior pole
 
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
17:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
19.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Míša
Děti Pole Sport
 
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
20.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
16:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
 
Pavlína Prošková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
21.11.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní
35 dní
42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Ne 
18.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
19.10.
 
 
 
 
 
 
Út 
20.10.
 
 
 
 
 
 
St 
21.10.
 
 
 
 
 
 
Čt 
22.10.
 
 
 
 
 
 
Pá 
23.10.
 
 
 
 
 
 
So 
24.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
25.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
26.10.
 
 
 
 
 
 
Út 
27.10.
 
 
 
 
 
 
St 
28.10.
 
 
 
 
 
 
Čt 
29.10.
 
 
 
 
 
 
Pá 
30.10.
 
 
 
 
 
 
So 
31.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
01.11.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
02.11.
 
 
 
 
 
 
Út 
03.11.
 
 
 
 
 
 
St 
04.11.
 
 
 
 
 
 
Čt 
05.11.
 
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
Eva Z.
Moderna
 
Eva Zahradová
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
06.11.
 
 
 
 
 
 
So 
07.11.
 
 
 
 
 
 
Ne 
08.11.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7

 
16
17
18
19
20
21
Po 
09.11.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
10.11.
 
 
 
 
 
 
St 
11.11.
 
 
 
 
 
 
JógaD
 
17:30
Ika
Jóga Děti
 
Irena Kaczová
5 - 10 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Lady
 
18:30
Iveta
Lady dance
 
Iveta Hloušková

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Čt 
12.11.
 
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
Eva Z.
Moderna
 
Eva Zahradová
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
13.11.
 
 
 
 
 
 
So 
14.11.
 
 
 
 
 
 
Ne 
15.11.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7

 
16
17
18
19
20
21
Po 
16.11.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
17.11.
 
 
 
 
 
 
St 
18.11.
 
 
 
 
 
 
JógaD
 
17:30
Ika
Jóga Děti
 
Irena Kaczová
5 - 10 let
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/8
Lady
 
18:30
Iveta
Lady dance
 
Iveta Hloušková

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Jóga
 
19:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Čt 
19.11.
 
 
 
 
 
 
ModJ
 
16:30
Eva Z.
Moderna
 
Eva Zahradová
junior
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/6
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Pá 
20.11.
 
 
 
 
 
 
So 
21.11.